Кваліфікація Ліги чемпіонів: Команда Реброва врятувалась у матчі проти Динамо Загреб, Аякс не зміг перемогти ПАОК

7 серпня 2019, 00:14

Крім матчу Брюгге — Динамо, відбулись ще чотири поєдинки третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Угорський Ференцварош, який очолює український екс-наставник київського Динамо Сергій Ребров, зіграв у результативну нічию 1:1 у виїзному матчі проти загребського Динамо.

Будапештський клуб програвав по ходу зустрічі, але на 60-й хвилині Давід Шигер зрівняв рахунок. Українці Ференцвароша Ігор Харатін та Олександр Зубков провели на полі увесь матч та відмітилися жовтими картками.

Ще один українець у складі угорського клубу Данило Ігнатенко з’явився на полі на 89-й хвилині.

Амстердамський Аякс першим відкрив рахунок у матчі з грецьким ПАОКом, однак ще до переви двічі пропустив. Все ж голландцям вдалося здобути результативну нічию 2:2 завдяки голу Класа-Яна Хунтелара на 57-й хвилині.

Також з рахунком 1:1 розійшлись сербська Црвена Звезда та данський Копенгаген, а азербайджанський Карабах несподівано на виїзді здолав кіпрський АПОЕЛ з рахунком 2:1.

Голи: Павков, 44 — Вінд, 84 (пен.)

У першому поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Динамо програло на виїзді бельгійському Брюгге з рахунком 0:1.