Арсенал програв в Білорусі, Челсі і Наполі здобули виїзні перемоги. Результати матчів 1/16 фіналу Ліги Європи - відео

15 лютого 2019, 01:23

Відбулись перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Одна й з найбільших несподіванок дня відбулась у Білорусі, де БАТЕ зумів завдати поразки лондонському Арсенлау 1:0. Переможний м'яч на свій рахунок на 45-й хвилині записав Драгун.

Інший лондонський клуб - Челсі - здобув комфортну перемогу, перегравши на виїзді Мальме з рахунком 2:1. По голу у складі "синіх" забили Барклі та Жиру.

Також по перемозі здобули два представники Італії - Наполі та Інтер. Неаполітанці впевнено на виїзді перемогли Цюрих 3:1, а міланський клуб у Відні здолав місцевий Рапід 1:0. А от римський Лаціо вдома поступився іспанській Севільї - 0:1.

Бельгійський Генк, у якому виступає український півзахисник Руслан Малиновський, розписав "суху" нічию з празькою Славією. Українець відіграв увесь матч, заробивши у першому таймі жовту картку.

Ренн – Бетіс – 3:3

Голи: Юну, 2, Гарсія, 11 (автогол), Бен Арфа, 45+3 – Ло Чельсо, 32, Сідней, 62, Лаінес, 90

Голи: Кололлі, 83 (п) – Інсіньє, 12, Кальєхон, 21, Зелінскі, 77

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо зіграло внічию 2:2 на виїзді проти грецького Олімпіакоса, а Шахтар у меншості уникнув поразки на своєму полі проти Айнтрахта - 2:2.