Арсенал наблизився до півфіналу, Челсі вирвав перемогу над Славією. Результати матчів Ліги Європи - відео

12 квітня 2019, 00:41

Відбулись перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

У центральному матчі дня лондонський Арсенал впевнено обіграв італійський Наполі 2:0 завдяки голам Ремсі та автоголу Кулібалі у першому таймі.

Інший лондонський клуб Челсі тільки на останніх хвилинах матчу зумів забити переможний м'яч у ворота празької Славії. Автором єдиного голу став Алонсо, який головою замкнув навіс Вілліана.

Кривдник донецького Шахтаря Айнтрахт програв на виїзді Бенфіці 2:4. Переломним моментом матчу стало вилучення захисника німецького клубу Н'Діка уже на 20-й хвилині.

У першому таймі було зафіксовано рахунок 2:1, а на початку другої половини зустрічі португальці забили ще два голи у ворота Айнтрахта. Наприкінці матчу франкфуртському клубу вдалося скоротити відрив у рахунку та уникнути розгрому.

У ще одному матчі дня Валенсія здобула впевнену виїзну перемогу у іспанському дербі над Вільярреалом 3:1. Два м'ячі "кажани" забили в доданий арбітром час - на 91-й та 93-й хвилинах.

Гол: Алонсо 86

Напередодні  відбулись два матчі в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів: Манчестер Юнайтед програв вдома Барселоні 0:1, а Ювентус втратив перемогу в грі з амстердамським Аяксом - 1:1.