Німеччина перемогла Нідерланди, Хорватія програла Угорщині - відео. Результати матчів відбору Євро-2020

25 березня 2019, 01:54

Відбулись перші 10 матчів другого туру відбору Євро-2020.

Збірна Німеччини в стартовому для себе матчі здобула важливу перемогу над конкурентом збірної Нідерландів 3:2.

Німецька збірна вела в рахунку 2:0 після першого тайму, однак Нідерланди в другій половині зустрічі зрівняли рахунок. Однак останнє слово було за Німеччиною - на 90-й хвилині команді Йоахіма Льова перемогу приніс захисник Ніко Шульц.

В іншому матчі групи С Північна Ірландія здолала Білорусь 2:1.

У групі Е Уельс переміг Словаччину 1:0, а Хорватія незважаючи на те, що першою відкрила рахунок, сенсаційно поступилася Угорщині 1:2.

У групі G Ізраїль на своєму полі обіграв Австрію 4:2, а Польща перемогла Латвію 2:0. У ще одному матчі групи Словенія розійшлася миром з Північної Македонією 1:1.

У групі I Росія на виїзді розгромила Казахстан 4:0, а Шотландія і Бельгія отримали однакові перемоги з рахунком 2:0 над Сан-Марино і Кіпром відповідно.