Італія забила шість голів Ліхтенштейну, Іспанія перемогла Мальту. Результати матчів відбору Євро-2020 - відео

27 березня 2019, 01:21

У групах D, F і G відбулись матчі другого туру відбору Євро-2020.

У групі D Данія у своєму стартовому матчі у відборі здійснила неймовірний камбек, відігравши у Швейцарії три м'ячі. Цікаво, що перший м'яч у ворота швейцарців данці забили лише на 84-й хвилині. Другий і третій голи у ворота Швейцарії були забиті на 88-й та 93-й хвилинах.

У іншому матчі групи Ірландія перемогла Грузію 1:0 та очолила групу.

У групі F відбувся ще один драматичний матч - Норвегія - Швеція, який також закінчився з рахунком 3:3.

До 70-ї хвилини норвежці вели в рахунку 2:0, але після цього пропустили три голи. Однак на 96-й хвилині Норвегії таки вдалося зрівняти рахунок.

По три очки здобули Румунія та Іспанія, які обіграли Фарерські острови 4:1 та Мальту 2:0 відповідно.

У групі J Італія розгромила Ліхтенштейн 6:0 та стала лідером. Вірменія вдома програла Фінляндії 0:2, а Боснія і Герцеговина не втримала перевагу у два м'ячі у матчі з Грецією - 2:2.

Група D

Швейцарія - Данія - 3:3
Голи: Фройлер, 19, Джака, 66, Емболо, 76 - М.Йоргенсен, 84, Гітк'яєр, 88, Далсгор, 90+3

Ірландія - Грузія - 1:0
Гол: Хуріхейн, 35

Myscore.com.ua

Група F

Румунія - Фарерські острови - 4:1
Голи: Дяк, 26, Кесеру, 29, 32, Пушкаш, 63 - Давідс, 40 (пен.)

Норвегія - Швеція - 3:3
Голи: Йонсен, 41, Кінг, 59, Камара, 90+6 - Клаессон, 70, Нортвейт, 86 (авт.), Кайсон 90+1

Італія - ​​Ліхтенштейн - 6:0
Голи: Сенсі, 17, Верратті, 32, Квальярелла, 35  45+3 (обидва з пен.), Кін, 69, Паволетті, 76
Вилучення: Кауфманн, 45+2

Напередодні збірна України перемогла Люксембург 2:1 та очолила групу В.