Зоря піднялась на третє місце, Дніпро-1 вчетверте поспіль програв. Результати української Прем'єр-ліги — відео

26 жовтня 2019, 19:01

Відбулись три матчі 12 туру української Прем'єр-ліги.

У стартовому матчі туру Маріуполь обіграв Колос 2:0 і піднявся у верхню шістку турнірної таблиці. Колос, навпаки, опустився на сьому сходинку.

Зоря розгромила Ворсклу 4:0 і увірвалась на третю позицію. Щоправда, конкуренти луганців Олександрія та Десна свої матчі у цьому турі ще не зіграли.

Найрезультативнішим матч видався у Києві, де у грі Олімпік — Дніпро-1 було забито п’ять голів. Дніпряни першими забили, але господарі спочатку зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед.

За 10 хвилин до кінця оснвовного часу матчу гості, незважаючи на вилучення, зуміли зрівняти рахунок, але уже через дві хвилини пропустили третій гол.

Дніпро-1 зазнав четвертої поразки поспіль і займає 8-ме місце у турнірній таблиці.

УПЛ

У попередньому турі УПЛ Маріуполь переміг Дніпро-1 1:0, а Олімпік здолав Ворсклу 2:0.