Рома перемогла Мілан, клуб Малиновського забив сім голів Удінезе. Результати чемпіонату Італії - відео

27 жовтня 2019, 23:54

Відбулись заключні матчі 9 туру чемпіонату Італії.

Аталанта Руслана Малиновського розтрощила на власному полі Удінезе з рахунком 7:1. Хавбек збірної України вийшов на заміну у другому таймі на 52-й хвилині при рахунку 5:1 і результативними діями не відзначився. Аталанта займає третє місце Серії А.

Рома, яку очолює екс-наставник Шахтаря Паулу Фонсека, у складному матчі обіграла Мілан 2:1 і перервала двоматчеву нічийну серію.

Наполі неочікувано спіткнувся у матчі зі СПАЛом. Команда Карло Анчелотті першою відкрила рахунок завдяки голу Міліка на 9-й хвилині, але уже на 15-й пропустила гол у відповідь від Куртіча. Неаполітанський клуб із 17 очками займає четверту сходинку чемпіонату.

Болонья — Сампдорія — 2:1
Голи: Паласіо, 48, Бані, 78 — Габ’ядіні, 64

Аталанта — Удінезе — 7:1
Голи: Ілічіч, 21, 43, Мурієль, 35 (пен), 48, 75 (пен), Пашаліч, 52, Траоре, 83 — Окака, 12

Myscore.com.ua

Напередодні в рамках 9 туру Серії А Інтер та Ювентус не змогли перемогти Парму та Лечче відповідно.