Рома розгромила Мілан і повернулась на друге місце. Результати неділі в чемпіонаті Італії

7 травня 2017, 23:40
7 травня відбулися вісім матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу

У центральному матчі туру Рома на виїзді впевнено обіграла Мілан. Римлянами потрібно було обов'язково перемагати, щоб повернутися на другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату, яка дає перепустку в груповий етап Ліги чемпіонів. Рома зробила істотний доробок для своєї перемоги ще в першому таймі, коли дубль оформив Едін Джеко, який спочатку пробив в один дотик у дев'ятку після передачі Салаха, а потім замкнув головою подачу з кутового.

У другому таймі Пашаліч після розіграшу кутового один м'яч відіграв, але тут же Ель-Шаараві повернув Ромі перевагу в два м'ячі, а за кілька хвилин до кінця гри Де Россі з пенальті встановив остаточний рахунок у матчі.

Рома обігнала в турнірній таблиці Наполі на одне очко і повернулася на другу сходинку, Мілан залишився на шостій позиції.

Мілан - Рома 1:4

Голи: Пашаліч, 76 - Джеко, 8, 28, Ель-Шаараві, 78, Де Россі, 87 (з пенальті)

Мілан: Доннарумма - Ванджионі (Окампос, 69), Палетта, Сапата, Де Шильо - Фернандес (Бертолаччі, 46), Соса (Гомес, 88), Пашаліч - Деулофеу, Лападула, Сусо

Рома: Щенсни - Жуан, Фасіо, Манолас, Емерсон - Де Россі, Паредес - Перотті (Ель-Шаараві, 60), Наінгголан (Греньє, 72), Салах - Джеко (Бруно Перес, 84)

Попередження: Ванджионі, Лападула, Бертолаччі, Окампос - Манолас

Вилучення: Палетта, 86

Інтер зазнав третьої поспіль поразки в рамках Серії А. У звітному турі "Нерадзуррі" з мінімальним рахунком поступилися Дженоа, яка бореться за виживання. Єдиний м'яч у цій зустрічі на 70-й хвилині забив екс-форвард Інтера Горан Пандєв.

Наприкінці зустрічі команда Стефано Піолі отримала право зрівняти рахунок з пенальті, але Антоніо Кандрева не зумів реалізувати цю можливість. Останні хвилини гри Інтер догравав вдесятьох після видалення Кондогбіа.

Після цієї гри Інтер залишається на сьомій сходинці і має теоретичні шанси на потрапляння в єврокубки, а Дженоа відірвалася від зони вильоту на п'ять очок за три тури до кінця чемпіонату.

Дженоа - Інтер 1:0

Гол: Пандєв, 70

Дженоа: Ламанна - Бурдіссо, Біраскі, Хентілетті - Лазовіч (Муньос, 74), Бегетто, Катальді, Велозу - Рігоні, Палладіно (Кофі, 89) - Сімеоне (Пандєв, 19)

Інтер: Ханданович - Д'Амброзіо, Андреоллі, Нагатомо (Банега, 83), Гальярдіні - Медель, Кондогбіа - Кандрева, Перішич - Ікарді (Паласіо, 72), Едер (Габріел, 72)

Попередження: Лазович, Біраскі, Бурдіссо, Рігоні - Нагатомо, Медель

Вилучення: Кондогбіа, 88

Лаціо практично гарантував собі участь у Лізі Європи в наступному сезоні, у звітному турі, розгромивши на своєму полі Сампдорію з рахунком 7:3. Дублем у цій грі відзначилися форвард "Орлів" Чіро Іммобіле, а також нападник генуезців Фабіо Квальярелла.

Лаціо - Сампдорія 7:3

Голи: Кейта, 2, Іммобіле, 19 (з пенальті), 70, Худт, 36, Андерсон, 38 (пенальті), де Врей, 45, Луліч, 65 - Лінетті, 32, Квальярелла, 72, 90 (пенальті)

Лаціо: Стракоша - де Врей (Габаррон, 63), Худт, Лукаку - Уоллес, Луліч, Феліпе Андерсон, Білья (Ломбарді, 68), Мілінковіч-Савіч (Мурджиа, 64) - Кейта, Іммобіле

Сампдорія: Пуджоні - Сильвестра, Додо (Павловіч, 46), Берешиньскі (Сала, 68), Шкріньяр - Баррето, Торрейра, Джурічіч — Лінетті - Шик (Реджині, 20), Квальярелла

.png_156 Фото:

Нагадаємо, напередодні Ювентус в компенсований час врятував нічию у дербі проти Торіно, а Наполі впевнено обіграв Кальярі.