Рома розгромно виграла матч чемпіонату Італії перед грою проти Шахтаря в Лізі чемпіонів

9 березня 2018, 23:56

Римська Рома перемогла Торіно в стартовому матчі 28-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Перший тайм виявився дуже складним для римлян, Торіно більше володів ініціативою і частіше загрожував воротам. Після перерви команда Ді Франческо не тільки активізувалася, але і втілила свою перевагу в голи. Спочатку захисник Манолас підключився до атаки і відкрив рахунок, потім Де Россі уникнув офсайду і з передачі Наінгголана подвоїв цифри на табло. Останній гол у цьому матчі вже в компенсований час забив Пеллегріні.

3:0 - Рома зміцнила своє становище на третьому місці в турнірній таблиці, але у неї більше зіграних матчів, ніж у конкурентів.

Рома - Торіно 3:0
Голи: Манолас, 56, Де Россі, 73, Пеллегріні, 90+3

Рома: Аліссон - Флоренці, Манолас, Жуан Жезус, Коларов - Наінгголан, Де Россі (Пеллегріні, 84), Стротман (Гоналон, 89) - Ундер (Жерсон, 76), Шик, Ель Шаараві

Торіно: Сірігу - Де Сільвестрі (Баррека, 71), Нкулу, Моретті, Ансальді - Аква (Едера, 81), Рінкон, Базеллі - Фальке (Ньянг, 68), Белотті, Беренгер

Попередження: Де Россі - Ансальді, Базеллі

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Відзначимо, що вже у вівторок, 13 березня, Рома зіграє матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Шахтаря. Гра відбудеться в Римі на Стадіо Олімпіко.

Сам Шахтар 9 березня в матчі чемпіонату України на виїзді розгромив Ворсклу з рахунком 3:0.