Шахтар зазнав розгрому від Роми в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

11 березня 2021, 23:51

Шахтар із рахунком 0:3 програв Ромі на виїзді в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи.

Господарі з перших хвилин позначили свою перевагу і забили на 23-й хвилині, коли Пеллегріні вийшов на побачення з Трубіним і переграв воротаря суперника.

Майже відразу гості могли зрівняти рахунок, але Лопес врятував римський клуб після небезпечного удару Мораеса з близької дистанції.

По завершенні півгодини гри з гаком Мхітарян втратив момент, щоб збільшити перевагу Роми, однак не потрапив у порожні ворота здалеку.

Шахтар здійснив спроби відновити рівновагу в другому таймі, проте Тете не використав два шанси, після чого пробити точно в сітку не зміг Мораес.

Італійська команда зуміла покарати чемпіона України за втрачені моменти на 73-й і 77-й хвилинах, коли відзначилися Ель-Шаараві та Манчіні.

Матч-відповідь відбудеться на полі Шахтаря в Києві 18 березня.

Рома — Шахтар 3:0

Голи: Пеллегріні, 23, Ель Шаараві, 73, Манчіні, 77

В іншому матчі цієї ж стадії Ліги Європи Динамо зазнало домашньої поразки від Вільярреала вдома — 0:2.