Рома в більшості втратила перемогу, Наполі розгромив аутсайдера. Результати матчів чемпіонату Італії

8 грудня 2018, 23:43

Відбулись три матчі 15 туру чемпіонату Італії.

Наполі не зіткнувся з проблемами у домашньому матчі проти передостанньої команди Серії А Фрозіноне. Неаполітанці відвантажили у ворота суперника 4 м'ячі і не пропустили жодного. Господарі забили по два голу у кожному з таймів. У першій 45-хвилинці голами відзначились Уна та Зелінскі, а в другій половині зустрічі дубль оформив Мілік.

Справжня драма розгорілася у матчі Кальярі - Рома. Римляни до останніх хвилин вели в рахунку 2:0, але на 84-ій хвилині півзахисник Кальярі Йоніце відновив інтригу.

На 94-ій хвилині Кальярі заробив одразу два вилучення - по червоній картці отримали екс-гравець Шхтаря Даріо Срна та Чеппітеллі. Однак, залишившись у меншості без двох гравців, Кальярі якимось дивом зумів зрівняти рахунок. Оборона Роми провалилася, чим скористався Сау, який вибіг на побачення з голкіпером і відправив м'яч у сітку.

Не зуміла перемогти й інша римська команда - Лаціо. "Біло-блакитні" за 11 хвилин до завершення зустрічі відігралися в грі з Сампдорією, а на 96-ій Іммобіле реалізував пенальті і, здавалося, приніс Лаціо три очки. Однак на 10-ій доданій арбітром хвилині півзахисник Сампдорії Сапонара знову відновив статус-кво - 2:2.

Наполі - Фрозіноне - 4:0
Голи: Зелінскі, 7, Уна, 40, Мілік, 68, 84

Кальярі - Рома - 2:2
Голи: Йоніце, 84, Сау, 90+5 - Крістанте, 14, Коларов, 41

Вилучення: Чеппітеллі, 90+4, Срна, 90+4 (Кальярі)

Лаціо - Сампдорія - 2:2
Голи: Ачербі, 79, Іммобіле, 90+6 - Квальярелла, 21, Сапонара, 90+10

Вилучення: Берешинскі, 90+2 (Сампдорія)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Напередодні в рамках 15 туру Серії А Ювентус завдяки голу Маріо Манджукіча мінімально переміг Інтер 1:0.