Рома здобула перемогу над Порту у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - відео

13 лютого 2019, 00:39

Італійська Рому здобула мінімальну перемогу 2:1 над португальським Порту у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Перший гол у матчі було забито на 70-ій хвилині. 19-річний нападник римлян Дзаньоло отримав пас у штрафному від Джеко і пробив низом повз Касільяса.

Уже через сім хвилин нападник оформив дубль. Джеко пробив з-за меж штрафного і влучив у стійку,а  Дзаньоло був першим на добиванні.

Однак останнє слово було за Порту. На 79-ій хвилині Соареш вивів Адріана на ударну позицію і нападник з близької відстані влучно пробив у кут воріт - 2:1.

Рома - Порту - 2:1

Голи: Дзаньоло, 70, 77 - Адріан, 79

Рома: Міранте - Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов - Крістанте, Де Россі - Дзаньоло (Сантон, 87), Пеллегріні (Нзонзі, 83), Ель Шаараві (Клюйверт, 90) - Джеко

Порту: Касільяс - Мілітан, Феліпе, Пепе, Теллес - Еррера, Данілу, Фернандо (А. Перейра, 76) - Отавіо (Ернані, 84), Соареш, Браїмі (Адріан, 68)

Попередження: Ель Шаараві - Еррера

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ переміг Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0.