Україна залишилася без єврокубкової весни після розгрому Зорі від Роми — відео

25 листопада 2021, 23:50
Зоря зазнала розгрому в Римі (Фото:REUTERS/Alberto Lingria)

Зоря з рахунком 0:4 зазнала поразки від Роми на виїзді в матчі п’ятого туру групового раунду Ліги конференцій і слідом за Динамо та Шахтарем втратила шанси на єврокубкові виступи навесні.

Господарі змогли відзначитися наприкінці третини години гри після того, як в італійської команди пройшла швидка контратака з передачею Ель Шаараві на Переса, який точно пробив у ближній кут.

На 28-й хвилині український колектив ледь не пропустив другий м’яч, але Мацапура в стрибку витягнув снаряд із нижнього кута після пострілу Дзаньоло.

Рома досягла свого наприкінці півгодини гри, коли Верету вивів на удар Дзаньоло, а той метрів з 12-ти влучив точно в сітку.

Наприкінці першого тайму Зоря уникла третього пропущеного м’яча завдяки Мацапурі, який парирував удар Верету з пенальті.

І все ж, італійський клуб зміг забити ще два голи після перерви, коли дубль оформив Абрахам, забивши на 46-й та 75-й хвилинах.

Після п’яти турів Зоря втратила шанси вийти у плей-оф турніру.

Рома — Зоря 4:0

Голи: Перес, 15, Дзаньоло, 33, Абрахам, 46, 75

Раніше шанси на продовження виступів у єврокубках втратили Динамо та Шахтар після того, як у Лізі чемпіонів київський клуб поступився вдома Баварії 1:2, а донецький — Інтеру на виїзді з рахунком 0:2.