Півзахисник збірної України дублем за чотири хвилини допоміг своїй команді перемогти в матчі чемпіонату Бельгії - відео

11 квітня 2021, 13:58

Півзахисник збірної України та Гента Роман Безус забив два голи у матчі 33 туру чемпіонату Бельгії проти Шарлеруа та допоміг своїй команді перемогти з рахунком 4:0.

Український футболіст оформив дубль за перші вісім хвилин поєдинку.

На четвертій хвилині Безус відкрив рахунок у матчі ударом з-за меж штрафного після пасу іншого українця Романа Яремчука.

Ще через чотири хвилини Гент отримав право на пробиття пенальті, який взявся виконувати Безус. Українець пробив точно в кут, зробивши рахунок 2:0.

У другому таймі Гент відправив у ворота Шарлеруа ще два м’ячі та переміг з раунком 4:0.

Після 33 турів чемпіонату Бельгії Гент посідає дев’яте місце в турнірній таблиці.

Раніше Безус відзначився голом за Гент у матчі 1/16 фіналу Кубка Бельгії проти Юр Тонгерена (5:0).