Півзахисник збірної України забив дебютний гол за бельгійський клуб в сезоні

3 лютого 2021, 23:07

Український півзахисник Гента Роман Безус приклався до перемоги свого клубу над Юр Тонгереном у 1/16 фіналу Кубка Бельгії.

Безус вийшов у стартовому складі та відзначився голом на 33-й хвилині, зробивши рахунком 2:0 на користь свого клубу. Цей гол став для Безуса дебютним у 21 матчі за Гент у сезоні.

У другому таймі Гент відправив у ворота суперника ще три м’ячі та здобув розгромну перемогу з рахунком 5:0, вийшовши у 1/8 фіналу Кубка Бельгії.

Слід зазначити, що український нападник Гента Роман Яремчук не потрапив у заявку на матч, а захисник Ігор Пластун просидів весь поєдинок на лаві запасних.

У наступному раунді Гент зіграє проти Шарлеруа. Матч відбудеться 11 лютого.

Раніше український нападник Мехелена Мар’ян Швед голом допоміг своєму клубу перемогти Моленбек та вийти у 1/8 фіналу Кубка Бельгії.