Українець забив 14-й гол у чемпіонаті Бельгії нинішнього сезону — відео

20 лютого 2021, 01:29

Провідний нападник збірної України Роман Яремчук забив свій 14-й м’яч за Ґент у чемпіонаті Бельгії цього сезону.

Футболіст вийшов в основному складі у виїзному поєдинку свого клубу проти Мехелена в рамках 27 туру першості та відкрив рахунок на 10-й хвилині.

Після того, як атака гостей завершилася сейвом воротаря суперника, м’яч опинився в Тіссаудалі, який знайшов передачею Яремчука, а вже той відправив снаряд у сітку.

Але вже через шість хвилин Сторм зрівняв рахунок, який протримався до фінального свистка. Результат 1:1 залишив Гент на 12-му місці чемпіонату Бельгії.

Українських одноклубників Яремчука Ігоря Пластуна та Романа Безуса, а також їх співвітчизника з Мехелена Мар’яна Шведа не опинилося в заявці на гру.

На цьому тижні Яремчук забив три м’ячі та віддав гольову передачу в переможному матчі свого клубу проти Мускрона в чемпіонаті Бельгії.