Українець забив гол і допоміг своєму клубу вийти до чвертьфіналу Кубка Бельгії - відео

11 лютого 2021, 23:16

Ключовий нападник збірної України Роман Яремчук відзначився голом у переможному матчі Кубка Бельгії проти Шарлеруа на своєму полі.

Рахунок у поєдинку відкрили гості вже на 1-й хвилині, коли м’яч забив Шамар Ніколсон, якому асистував Мамаду Фалль.

Господарям не вдавалося відновити рівновагу більше години гри, але на 74-му оберті секундної стрілки це вдалося Яремчуку після пасу Таріка Тіссаудалі.

Вже через шість хвилин Гент вийшов уперед — відзначився Вадіс Оджиджа-Офоє з передачі того ж Тіссаудалі, після чого автогол Сейдо Бераіно встановив остаточний рахунок 3:1.

Тим самим нападник збірної України забив свій 13-й м’яч у 28 поєдинках нинішнього сезону в усіх турнірах при чотирьох асистах.

Нещодавно Яремчук відзначився своїм 50-м голом за Гент у матчі чемпіонату Бельгії проти Генка.