Українець забив три голи і став героєм свого клубу в матчі чемпіонату Бельгії — відео

16 лютого 2021, 02:01

Провідний нападник збірної України Роман Яремчук забив три м’ячі і віддав гольову передачу в переможному матчі свого клубу Гента проти Мускрона в чемпіонаті Бельгії.

Рахунок відкрив саме Яремчук, коли завершив атаку господарів на 28-й хвилині, в якій участь взяв ще один українець Роман Безус.

На 70-му оберті секундної стрілки Гент подвоїв свою перевагу після того, як нападник збірної України віддав на Тіссаудалі пас, який став гольовим.

В результаті стрімкої атаки на 85-й хвилині Яремчук забив знову, а ще через п’ять хвилин оформив хет-трик, точно зігравши головою після подачі з кутового.

Підсумкова перемога з рахунком 4:0 дозволила Генту, який на три очки відстає від зони плей-оф Ліги Європи, закріпитися на 12-й позиції з 18-ти.