Роналду дискваліфікували на кілька ігор за поштовх арбітра в матчі Барселона - Реал

14 серпня 2017, 17:57
Нападник Реала Кріштіану Роналду отримав дискваліфікацію на п'ять матчів за вилучення та поштовх арбітра Рікардо Бенгоечеа під час першого поєдинку за Суперкубок Іспанії проти Барселони

Як повідомляє офіційний сайт Королівської іспанської футбольної федерації (RFEF), одну гру португальський форвард пропустить за отриману в матчі червону картку, а ще чотири - за сам поштовх рефері.

Інцидент трапився на 82-й хвилині поєдинку, коли Роналду в боротьбі з суперником впав у чужій штрафній. Арбітр угледів симуляцію та виніс гравцеві попередження, яке для нього стало другим у матчі, а тому перетворилося в вилучення.

У відповідь нападник Реала не стримався і штовхнув суддю в спину, після чого покинув поле.

Напередодні Роналду забив переможний м'яч і отримав вилучення з поля в першому матчі Суперкубка Іспанії проти Барселони, який Реал виграв з рахунком 3:1 на виїзді.

Відзначаючи взяття воріт, португалець зняв футболку, чим повторив аналогічне святкування гола Ліонелем Мессі в матчі цих команд навесні в Мадриді, за що арбітр показав жовту картку. Через дві хвилини суддя пред'явив йому друге попередження і вилучив з поля.