Роналду допоміг Ювентусу перемогти, Рома програла Удінезе. Результати матчів чемпіонату Італії - відео

24 листопада 2018, 23:34

У суботу, 24 листопада, відбулись три матчі 13 туру чемпіонату Італії

Туринський Ювентус переміг на власному полі СПАЛ 2:0 та продовжив лідирувати в турнірній таблиці. 9-ий гол у чемпіонаті Італії забив Кріштіану Роналду, який відкрив рахунок у матчі, замкнувши навіс П'яніча. У другому таймі перевагу туринців подвоїв Манджукіч, який вдало зіграв на добиванні - 2:0.

Рома на виїзді програла Удінезе. Героєм зустрічі став Де Пауль, який на 54-ій хвилині технічно розправився з захисниками та пробив повз голкіпера.

У заключному матчі дня в Серії А Інтер розгромив Фрозіноне та піднявс на друге місце, однак у Наполі, який має стільки ж очок, як і міланський клуб, ще гра в запасі.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Італії Ювентус на виїзді обіграв Мілан 2:0, Інтер зазнав розгрому в грі з аталантою 1:4, а Рома з рахунком 4:1 здолала Сампдорію.