Роналду допоміг Ювентусу здобути шосту перемогу поспіль. Результати матчів чемпіонату Італії

27 вересня 2018, 00:30

В Італії відбулись сім матчі шостого туру Серії А.

Шостий тур чемпіонату Італії пройшов без сенсацій. Перемоги здобули Лаціо, Рома, Наполі та Ювентус. Туринський клуб на власному полі обіграв Болонью. Ювентус зробив свою справу уже до 16-ї хвилини матчу. Спочатку Дибала ударом ножицями відкрив рахунок, а через кілька хвилин Матюїді отримав пас від Роналду і подвоїв перевагу. Туринці продовжили тримати матч під контролем і довели його до логічного завершення, здобувши шосту перемогу поспіль.

Ще більш упевнену перемогу здобув Наполі, який вдома здолав Парму. Дубль у складі неаполітанців оформив польський нападник Аркадіуш Мілік.

Рома не залишила шансів Фрозіноне, забивши у ворота суперника чотири голи без відповіді. Інший римський клуб Лаціо обіграв на виїзді Удінезе з рахунком 1:2 і розмістився на третій сходинці чемпіонату Італії.

Ювентус - Болонья - 2:0

Голи: Дибала, 11, Матюйді, 16

Ювентус: Перин - Барцальї (Алекс Сандро, 86), Бонуччі, Бенатія, Жоау Кансельє - Куадрадо (Бернардескі, 76), Бентанкур, П'янич (Джан, 63), Матюїді - Дибала, Роналду

Болонья: Скорупскі - Паз, Даніло, Калабрезі - Мбайє, Джемаїлі, Надь, Крейчі, Дейкс (Орсоліні, 86) - Дестро (Сантандер, 68), Фальчінеллі (Оквонкво, 68)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Італії Ювентус переміг Фрозіноне 2:0, а Роналду забив свій треті м'яч у Серії А.