Роналду допоміг Ювентусу здолати Лаціо, Наполі здобув вольову перемогу над Міланом. Результати італійської Серії А

26 серпня 2018, 03:12

У перших двох матчах чемпіонату Італії з футболу Ювентус на своєму полі переграв Лаціо, а Наполі - Мілан.

Чинний чемпіон Італії відкрив рахунок під кінець першої півгодини гри, коли Миралем П'яніч точно пробив з-за меж штрафного Лаціо.

До 75-й хвилині результат не змінювався, поки не пройшла гольова комбінація господарів. Після прострілу з правого флангу Кріштіану Роналду не зумів вдарити по воротах, але тим самим вийшла передача Маріо Манджукічу, який пробив точно в ціль - 2:0.

Наполі до 53-й хвилині "горів" у домашніх стінах Мілану з рахунком 0:2, коли забитими м'ячами відзначилися Джакомо Бонавентура й Давіде Калабрія.

Але саме з цього часу почався відіграш неаполітанців. Спершу Пьотр Зєліньські звів відставання своєї команди до мінімуму, а потім він же на 67-му обороті секундної стрілки відновив рівновагу. Влучний постріл Дріса Мертенса за 10 хвилин до кінця основного часу приніс "адзуррі" перемогу 3:2.

Ювентус - Лаціо 2:0

Голи: Пьяніч, 30, Манджукіч, 75

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - Хедіра (Бентанкур, 85), Пьяніч (Джан, 69), Матюїді - Бернардескі (Дієго Коста, 59), Манджукіч, Роналду

Лаціо: Стракоша - Уоллас, Ачербі, Раду - Марушич, Пароло (Бадель, 64), Лейва, Мілінковіч-Савіч (Дурмісі, 79), Луліч - Альберто (Корреа, 64), Іммобіле

Попереджені: Сандро, Коста, Джан - Пароло, Мілінковіч-Савіч

Наполі - Мілан 3:2
Голи: Зєліньські, 53, 67, Мертенс, 79 - Бонавентура, 14, Калабрія, 48

У стартовому турі Ювентус здобув непросту перемогу над К'єво, а Наполі обіграв Лаціо.