Роналду голом допоміг Ювентусу відірватися від Наполі в чемпіонаті Італії

16 лютого 2019, 00:23

Туринський Ювентус розгромив Фрозіноне з рахунком 3:0 у 24 турі чемпіонату Італії та відірвався від Наполі, який йде у Серії А на другому місці, на 14 очок.

Туринці відкрили рахунок вже на 6-ій хвилині. Кріштіану Роналду віддав м'яч під удар Пауло Дибалі, який точно пробив  у дев'ятку воріт гостей.

Уже через 11 хвилин Леонардо Бонуччі виявився найспритнішим у штрафному Фрозіноне під час розіграшу кутового та з близької відстані добив м'яч у ворота суперника.

У другому таймі своє слово сказав Кріштіану Роналду. На 63-й хвилині Маріо Манджукіч зробив простріл з правого флангу, а Роналду в один дотик пробив повз голкіпера.

Ювентус - Фрозіноне - 3:0

Голи: Дибала, 6, Бонуччі, 17, Роналду, 63

Ювентус: Щесни - Канселье, Бонуччі, К'єлліні (Касерес, 70), де Шильйо - Хедіра (П'янsч, 81), Бентанкур, Джан - Дибала, Манджукsч, Роналду (Бернардескі, 64)

Фрозіноне: Спортьелло - Голданіга, Саламон, Капуано - Дзампано (Паганіні, 83), Чібса (Горі, 78), Вівьяні, Касата, Молінаро - Чано, Чофані (Пінамонті, 58)

Попередження: Джан, Канселье - Саламон, Молінаро, Касата

У минулому турі чемпіонату Італії Ювентус розгромив на виїзді Сассуоло з рахунком 3:0.