Роналду не забив пенальті в матчі Ювентуса, Мілан повернувся в зону Ліги чемпіонів

22 січня 2019, 00:59

У чемпіонаті Італії відбулися заключні матчі 20-го туру.

Ювентус приймав на своєму полі К'єво і розгромив його з результатом 3:0. Вже після першого тайму рахунок був 2:0 після голів Дугласа Кости та Емре Джана, яким асистував Пауло Дібала.

Перевага чинного чемпіона могла вирости до 3:0 ще на 52-й хвилині, але Кріштіану Роналду не зумів забити пенальті, який парирував воротар суперника Стефано Соррентіно.

І все ж, третій м'яч побував у сітці воріт веронского клубу - відзначився Даніеле Ругані. Тим самим Ювентус відновив свій відрив від Наполі у дев'ять очок на вершині таблиці.

Ювентус - К'єво 3:0

Голи: Коста, 13, Джан, 45, Ругані, 84

В іншому поєдинку дня Мілан на виїзді переміг Дженоа з рахунком 2:0. Перемогу і четверте місце в зоні Ліги чемпіонів гостям принесли голи Фабіо Боріні та Сусо.

Дженоа - Мілан 0:2

Голи: Боріні, 72, Сусо, 83

Таблиця сайту MyScore.com.ua

Раніше в цьому ж турі Наполі переміг вдома Лаціо 2:1, Інтер втратив очки вдома проти Сассуоло - 0:0, а Рома переграла вдома Торіно 3:2.