Роналду образив наставника Ювентуса після своєї заміни і достроково залишив стадіон — ЗМІ

11 листопада 2019, 17:05

Зірковий нападник Ювентуса Кріштіану Роналду образив наставника команди Мауріціо Саррі після своєї заміни і залишив стадіон до фінального свистка матчу Серії А проти Мілана.

Керманич туринського колективу вирішив замінити футболіста на 55-й хвилині за рахунку 0:0, що не сподобалося форварду.

Як повідомляє Il Bianconero, йдучи на заміну, Роналду назвав Саррі "су*им сином" португальською мовою, після чого не потиснув руку наставнику і відправився прямо в роздягальню.

Після матчу керманич Ювентуса заявив, що вдячний нападнику, який грав, перебуваючи не в найкращих кондиціях, а замінив підопічного, оскільки той був не в порядку.

Примітно, що в попередньому матчі, який припав на четвертий тур Ліги чемпіонів проти Локомотива, Саррі замінив Роналду на 82-й хвилині, і форвард також не потиснув руку тренеру.

Напередодні Ювентус завдяки єдиному голу Паулу Дібали на 77-й хвилині переміг у принциповому протистоянні Мілан із рахунком 1:0.