Мессі залишився позаду. Роналду відзначився новим рекордом у Лізі чемпіонів

3 листопада 2021, 19:16
Роналду знову ставить рекорди (Фото:Кріштіану Роналду/Instagram)

Нападник Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Аталанти (2:2) побив рекорд турніру.

Роналду зрівняв рахунок на першій доданій хвилині до другого тайму та вийшов у одноосібні лідери в історії Ліги чемпіонів за кількістю голів у компенсований час.

Тепер португалець на один точний удар випереджає форварда ПСЖ Ліонеля Мессі, хоча ще до початку цього сезону аргентинець був попереду.

Після дубля у ворота Аталанти Роналду збільшив відрив від Мессі у бомбардирських перегонах Ліги чемпіонів до 16 м'ячів – 139 проти 123.

Примітно, що після повернення до Манчестер Юнайтед 36-річний футболіст у Лізі чемпіонів ще жодного разу не залишав поле без забитого м'яча.

Раніше нападник Баварії Роберт Левандовскі оформив хет-трик у матчі з Бенфікою (5:2) і перевершив досягнення Ліонеля Мессі та Кріштіану Роналду за кількістю забитих м'ячів у перших 100 матчах у Лізі чемпіонів.

Редактор: Іван Мартинов