Роналду демонстративно покинув лаву запасних Манчестер Юнайтед до завершення матчу — фото

20 жовтня, 16:57
Роналду незадоволений роллю запасного (Фото:REUTERS/Phil Noble)

Зірковий нападник Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду відзначився скандальною поведінкою під час матчу 12-го туру англійської Прем'єр-ліги проти Тоттенгема (2:0).

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг не поставив Роналду у стартовий склад і не випускав його на поле в другому таймі.

Португалець, вочевидь, неабияк розлютився таким рішенням наставника і пішов з лави запасних у підтрибунне приміщення за п’ять хвилин до фінального свистка.

Цікаво, що у Манчестер Юнайтед на той момент ще була можливість зробити дві заміни, тож теоретично Роналду міг вийти на поле.

Це вже не вперше, коли Роналду йде в підтрибунне приміщення до фінального свистка. Раніше він пішов зі стадіону до завершення товариського матчу з іспанським Райо Вальєкано (1:1).