Роналду приніс Ювентусу вольову перемогу. Результати матчів чемпіонату Італії

27 жовтня 2018, 23:39

Відбулись три матчі 10 туру чемпіонату Італії.

Туринський Ювентус у непростому матчі переміг Емполі. "Стара синьйора" першою пропустила - Капуто на 28-ій хвилині закрутив мяч у дальній кут. У другому таймі за справу взявся Крішітану Роналду. На 54-ій хвилині португалець реалізував пенальті, а через 16 хвилин створив справжній шедевр, виконавши фантастичний удар з-за меж штрафного у дев'ятку воріт Емполі.

Після цього матчу на рахунку Роналду вже 7 голів у складі Ювентуса. Більше в Серії А тільки у форварда Дженоа Кшиштофа Пйонтека - 9 голів. Ювентус з 28 очками лідирує в чемпіонаті Італії.

Аталанта розгромила Парму 3:0. Усі голи команда з Бергамо забила в другому таймі. Вже третій матч поспіль не знає перемог Фіорентина. Цього разу "фіалки" зіграли внічию в матчі з Торіно.

Емполі - Ювентус - 1:2

Голи: Капуто, 28 - Роналду, 54 (пен), 70

Емполі: Проведель - Ді Лоренцо, Майєтта, Сильвестре, Антонеллі (Паскуаль, 69) - Траоре (Ла Гуміна, 82), Аква, Беннасер - Зайц (Учан, 75), Круніч - Капуто

Ювентус: Щесни - Де Шильйо (Бардзальї, 90), Бонуччі, Ругані, Алекс Сандро - Бентанкур, П'янич (Коста, 80), Матюїді - Дибала, Роналду, Бернардескі (Куадрадо, 66)

Попередження: Учан, Траоре - Бернардескі, Бентанкур, Дибала

Аталанта - Парма - 3:0

Голи: Гальйоле, 55 (авт), Паломіно, 72, Манчіні, 80

Торіно - Фіорентина - 1:1

Голи: Лафон, 13 (авт.) - Бенассі, 2

Таблиця Myscore.com.ua

У вівторок, 23 жовтня, Ювентус на виїзді здолав Манчестер Юнайтед з рахунком 1:0 у третьому турі Ліги чемпіонів.