Роналду приніс перемогу Ювентусу, Інтер здолав Мілан у дербі. Результати чемпіонату Італії

21 вересня 2019, 23:50

Відбулись чотири матчі 4-го туру чемпіонату Італії.

Ювентус переміг Верону з рахунком 2:1. Туринці першими пропустили після голу екс-гравця Динамо Велозу, але через 10 хвилин Ремзі зрівняв рахунок після пасу Роналду.

У другому таймі уже сам Роналду став автором голу. Португалець реалізував пенальті, забивши свій другий гол у новому сезоні Серії А.

У міланському дербі Інтер святкував перемогу з рахунком 2:0. Обидва голи номінальні гості забили у другому таймі. Спочатку Брозовіч з допомогою рикошету відкрив рахунок, а ближче до закінчення матчу Лукаку головою замкнув навіс Барелли.

Гол: Брозовіч, 49, Лукаку, 78

У попередньому турі чемпіонату Італії Інтер переміг Удінезе 1:0, а Ювентус зіграв унічию з Фіорентиною — 0:0.