Роналду приніс Реалу перемогу над Барселоною у Суперкубку Іспанії та отримав вилучення з поля

14 серпня 2017, 01:50
Кріштіану Роналду забив переможний м'яч і отримав вилучення з поля в першому матчі Суперкубка Іспанії проти Барселони, який Реал виграв з рахунком 3:1 на виїзді

Перший тайм не приніс голів, але вже через чверть години після перерви гості вийшли вперед. Це Марсело прострілив до чужої штрафної, де Жерар Піке переправив снаряд у власні ворота.

Господарям вдалося активізуватися завдяки виходам на заміну Деніса Суареса та Серхі Роберто. В одній з атак каталонців на 77-й хвилині арбітр зафіксував спірне пенальті після виходу Луїса Суареса один на один з воротарем мадридців Кейлором Навасом і падінням першого. Ліонель Мессі реалізував пенальті.

Проте через три хвилини Реал повернув собі гольову перевагу. Кріштіану Роналду, який вийшов на заміну, після контратаки своєї команди забив ефектним ударом з лінії штрафного.

Відзначаючи взяття воріт, португалець зняв футболку, чим повторив аналогічне святкування гола Ліонелем Мессі в матчі цих команд навесні в Мадриді, за що арбітр показав жовту картку. Ще за дві хвилини суддя пред'явив йому друге попередження та вилучив з поля, угледівши симуляцію, коли той впав у боротьбі з суперником у чужому штрафному.

Чисельна перевага не допомогла Барселоні зрівняти рахунок. Більш того, довести його до 3:1 вдалося Реалу, який зумів провести ще одну результативну контратаку - її точним пострілом у верхній лівий кут завершив Марко Асенсіо та встановив остаточний результат.

Тепер команди очікують поєдинок у Мадриді 17 серпня.

Барселона - Реал 1:3
Голи: Мессі, 76 (з пенальті) - Піке, 50 (у свої ворота), Роналду, 80, Асенсіо, 90

Барселона: тер Штеген - Відаль, Піке, Умтіті, Альба - Іньєста (Роберто, 69), Бускетс, Ракітіч (Алькасер, 83) - Мессі, Л. Суарес, Деулофеу (Д. Суарес, 59)

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Ковачіч (Асенсіо, 69), Каземіро, Кроос - Бейл (Васкес, 81), Бензема (Роналду, 58), Іско

Попереджені: Піке, Мессі, Бускетс - Каземіро, Бейл, Карвахаль, Навас, Роналду

Вилучений: Роналду, 82

Раніше Реал обіграв Манчестер Юнайтед у матчі за Суперкубок УЄФА з рахунком 2:1.