Роналду в дебютному матчі допоміг Ювентусу здобути перемогу. Результати матчів чемпіонату Італії

19 серпня 2018, 00:06

В Італії відбулись два матчі першого туру Серії А. Ювентус здобув непросту перемогу над К'єво, а Наполі обіграв Лаціо.

У складі туринського Ювентуса в офіційному матчі дебютував Кріштіану Роналду. Португалець вийшов з перших хвилин та провів на полі увесь матч. Протягом матчу португалець був одним з найактивніших у матчі та мав кілька нагод забити, однак в деяких епізодах не вистачало зіграності з партнерами, а деколи на висоті був голкіпер К'єво Соррентіно, який не дозволив Роналду відзначитись голом.

Ювентус першим відкрив рахунок, але спочатку Степінскі, а пізніше Джаккеріні несподівано вивели К'єво вперед. Туринський клуб відігрався на 77-ій хвилині, а коли К'єво вже збиралось святкувати нічию, Бернардескі забив переможний м'яч і здобув для своєї команди перемогу.

Не менш цікаво було у центральному матчі туру, в якому зустрічались Лаціо та Наполі. Форвард римлян Іммобіле відкрив рахунок у матчі, але Наполі завдяки голам Міліка та Інсіньє влаштували камбек - 1:2.

К'єво - Ювентус 2:3

Голи: Степінскі 38, Джаккеріні, 56 (пенальті) - Хедіра, 3, Бані 75 (автогол), Бернардескі, 90+3

К'єво: Соррентіно (Секулін, 90+2) - Томовіч, Россетіні, Лазні, Каччаторе - Рігоні, Радовановіч, Хетемай (Обі, 78) - Депаолі, Джаккеріні - Степінскі (Джорджевіч, 66)

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - Хедіра (Джан, 84), П'яніч - Куадрадо (Бернардескі, 56), Дибала, Дуглас Коста (Манджукіч, 64) - Роналду

Попередження: Радовановіч, Томовіч

Лаціо - Наполі 1:2

Голи: Іммобіле, 25 - Мілік, 45+2, Інсіньє, 59

Лаціо: Стракоша - Феліпе (Баштуш, 46), Ачербі, Раду - Марушич, Пароло (Катальді, 89), Бадель (Корреа, 68), Мілінковіч-Савіч, Касерес - Іммобіле, Луїс Альберто

Наполі: Карнезіс - Руї, Кулібалі, Альбіоль, Хісао - Зелінскі (Рог, 85), Аллан, Гамшик (Діавара, 70) - Кальєхон, Мілік, Інсіньє (Мертенс, 76)

Напередодні матчі з К'єво Кріштіану Роналду пройшов у Ювентусі обряд посвячення, заспівавши на стільці перед одноклубниками.