Роналду феєрично повернувся в Манчестер Юнайтед, забивши два голи у своєму першому матчі — відео

11 вересня 2021, 18:53

Нападник Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду забив два голи у своєму першому матчі за «червоних дияволів» після повернення в клуб і допоміг своїй команді перемогти Ньюкасл з рахунком 4:1 у грі 4-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед відкрив рахунок під завісу першого тайму. Свій перший гол за «червоних дияволів» після повернення в клуб забив нападник Кріштіану Роналду, який вдало зіграв на добиванні після невпевненої гри голкіпера.

На 56-й хвилині Манкільйо влучним ударом у кут зрівняв рахунок, однак вже через шість хвилин Роналду отримав пас від Люка Шоу та пробив голкіперу точно поміж ніг, оформивши дубль.

На 80-й хвилині Бруну Фернандеш дальнім ударом у верхній кут воріт зробив рахунок 3:1.

Крапку в матчі на 92-й хвилині поставив Джессі Лінгард.

Манчестер Юнайтед — Ньюкасл 4:1
Голи: Роналду, 45+2, 62, Б. Фернандеш, 80, Лінгард, 90+2 — Манкільйо, 56

27 серпня Манчестер Юнайтед оголосив про сенсаційне повернення Кріштіану Роналду через 12 років після від'їзду з клубу.