Роналду врятував Ювентус від поразки, Наполі не зумів наблизитись до лідера. Результати матчів чемпіонату Італії

26 грудня 2018, 23:36

Сьогодні, 26 грудня, відбулись десять матчів 18 туру чемпіонату Італії.

Головний тренер Ювентуса Массіміліано Алегрі вирішив дати відпочити своєму лідеру Кріштіану Роналду, залишивши його на лаві запасних у матчі проти Аталанти. Однак насолодитися переглядом футболу португальцю не вдалося.

На 56-ій хвилині Аталанта забила другий мяч у ворота туринців, зробивши рахунок 2:1, і Аллегрі випустив Роналду рятувати ситуацію. Португалець свою справу зробив, зрівнявши рахунок на 78-ій хвилині, однак вирвати перемогу Ювентусу не вдалося - 2:2.

Осічкою Ювентуса не скористався Наполі, який на останніх хвилинах у меншості програв Інтеру - 0:1.

Рома перемогла Сассуоло з рахунком 3:1 та піднялась на 7-е місце. Мілан не зміг перемогти Фрозіноне (0:0) і опустився на 6-ту сходинку, пропустивши вперед Сампдорію, яка сьогодні була сильнішою за К'єво (2:0).

Гол: Мартинес, 90+2

Вилучення: Кулібалі, 81, Максімовіч, 90+5 (обидва Наполі)

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Італії Ювенус переміг Рому 1:0 та відправив її на 10-е місце.