Повідомив, що хоче змінити клуб. Роналду відмовився виходити у стартовому складі Ювентуса на матч Серії А — журналіст

22 серпня 2021, 21:38

Зірковий форвард туринського Ювентуса Кріштіану Роналду не вийшов у стартовому складі команди на матч першого туру італійської Серії А з Удінезе з особистого прохання, повідомляє авторитетний журналіст Фабріціо Романо.

«Кріштіану Роналду буде на лавці запасних у матчі з Удінезе. Офіційно.

Він не розпочне матч із перших хвилин — це був запит від Кріштіану, тому що він сподівається знайти рішення для відходу в найближчі дні. Але Ювентус ще не отримав жодної офіційної пропозиції для Кріштіану", — написав Романо.

Сам матч між Удінезе і Ювентусом завершився з рахунком 2:2. Роналду все ж вийшов на поле на 60-й хвилині. У компенсований до другого тайму час він забив третій м’яч своєї команди, але гол було скасовано через офсайд у нього.

Раніше Кріштіану спростував чутки про своє можливе повернення в мадридський Реал.

Також повідомлялося про інтерес до Роналду з боку ПСЖ, проте пізніше з’явилася інформація, що португалець має намір подовжити контракт з Ювентусом до 2023 року.

Редактор: Євген Нещерет