Роналду з легкістю повторив свій гол-шедевр у ворота Ювентуса на тренуванні - відео

8 квітня 2018, 12:15

Форвард збірної Португалії і мадридського Реала Кріштіану Роналду повторив свій шедевральний гол ударом через себе, який він забив у ворота Ювентуса в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, на тренуванні мадридського клубу.

Відео забитого м'яча опублікував офіційний Twitter "Королівського клубу". На тренуванні перед мадридським дербі проти Атлетіко Роналду досить буденно замкнув ударом через себе м'яку подачу з флангу.

Матч Реал - Атлетико відбудеться сьогодні, 8 квітня, на Сантьяго Бернабеу.

Нагадаємо, Роналду забив фантастичний м'яч ударом через себе в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти Ювентуса, в якому його команда перемогла з рахунком 3:0.

Після гри лідер атак Реала зізнався, що гол вийшов фантастичний, і він не очікував, що йому це вдасться.