Роналду знову не забив за Ювентус. Результати матчів чемпіонату Італії

2 вересня 2018, 00:32

Мілан, Інтер та Ювентус здобули перемоги в третьому турі чемпіонату Італії.

У першому матчі туру Мілан вдома переміг Рому. Переможний гол "россонері" забили на 95-ій хвилині - відзначився Кутроне. Також три очки здобула інша міланська команда - Інтер, яка розгромила на виїзді Болонью 3:0.

Без втрати очок поки що йде Ювентус. Туринський клуб сьогодні здобув непросту перемогу над Пармою. Уже на 2-ій хвилині Маріо Манджукіч виграв верхову дуель у штрафному суперника і другим дотиком відправив м'яч у сітку. Парма відігралась ще до перерви - Жервінью замкнув навіс з лівого флангу.

Переможний м'яч на свій рахунок записав Матюїді. Манджукіч віддав красивий пас, а француз пробив повз голкіпера. Новачок Ювентуса Кріштіану Роналду провів на полі увесь матч, але відзначитися не зумів. Це вже третій матч Роналду в Серії А, де він покидає поле без забитого голу.

Парма - Ювентус - 1:2

Голи: Жервинью, 33 - Манджукіч, 2, Матюїді, 58

Милан - Рома - 2:1

Голи: Кессі, 40, Кутроне, 90+5 - Фасіо, 59

Болонья - Интер - 0:3

Голи: Наінгголан, 66, Кандрева, 82, Перішич, 84

У минулому турі чемпіонату Італії Ювентус переміг Лаціо, а Кріштіану Роналду відзначився гольовою передачею.