Росія поступилася Португалії. Результати матчів Кубка конфедерацій-2017

21 червня 2017, 23:31
Відбулися матчі другого туру в групі А на Кубку Конфедерацій-2017

Збірна Росії поступилася Португалії з рахунком 0:1. Автором єдиного гола в матчі став капітан португальців Кріштіану Роналду. Для нападника Реала цей гол став 800-ю результативною дією в кар'єрі за системою гол + пас.

Росія - Португалія 0: 1
Гол: Роналду, 8

Росія: Акінфєєв - Шишкін (Єрохін, 46), Васін, Джикія, Кудряшов (Бухаров, 84), Жирков - Самедов, Глушаков, Головін, Комбаров (Полоз, 68) - Смолов

Португалія: Патрісіу - Седрік, Пепе, Алвеш, Геррейро (Елізеу, 66) - Карвальо, Гомеш, Адрієн (Перейра, 82) - А. Сілва (Мартінш, 78), Роналду, Б. Сілва

Попередження: Глушаков, Джикія, Самедов - Пепе, Б. Сілва

Збірна Мексики вирвала перемогу в матчі проти Нової Зеландії, поступившись у першому таймі. Два м'ячі мексиканці забили в другій половині гри. В кінці другого тайму на полі трапилася бійка. Суддя скористався відеоповтором, після чого показав жовту картку Рейесу і Майку Боксоллу.

Мексика - Нова Зеландія 2: 1
Голи: Хіменес, 54, Перальта, 72 - Вуд, 42

Мексика: Талавера - Сальседо (Морено, 33, (Маркес, 68)), Араухо, Д. Рейес, Аланіс (Еррера, 46) - Джові. Дос Сантос, Фабіан, Акіно, Дамм - Перальта, Хіменес

Нова Зеландія: Марінович - Дюранте, Інгем (Паттерсон, 82), Боксолл, Уїнн - Рохас (Барбарусес, 74), Сміт, Майкл Макглінкі, Льюїс (Туілома, 58), Томас - Вуд

Попередження: Еррера, Д. Рейес - Томас, Боксолл