Збірна Росії зазнала розгрому від Бельгії у відборі Євро-2020 — відео

16 листопада 2019, 22:30

Збірна Росія зазнала розгромної поразки від Бельгії з рахунком 1:4 у матчі передостаннього туру відбору Євро-2020.

Рахунок у матчі відкрив Торган Азара, який на 19-й хвилині змістився в центр штрафного майданчика і пробив у ближній кут. Уже через 14 хвилини його брат Еден Азар подвоїв перевагу гостей, влучно пробивши з льоту. Минуло ще сім хвилин, як нападник Реала оформив дубль — Азару залишалось влучити у порожні ворота після пасу Де Брюйне.

У другому таймі побиття російської збірної продовжив Лукаку. На 72-й хвилині форвард поцілив у ближній кут з-за меж штрафного. Наприкінці матчу Росія таки один гол відіграла, але уникнути розгрому не вдалося.

Слід відзначити, що обидві збірні вже забронювали собі вихід на чемпіонат Європи.

Росія — Бельгія 1:4
Голи: Джикія, 79 — Т. Азара, 19, Е. Азар, 33, 40, Лукаку, 72

Напередодні путівки на Євро-2020 завоювали збірні Фінляндії та Швеції, приєднавшись до Англії, Чехії, Туреччини, Франції, України, Бельгії, Росії, Італії, Іспанії та Польщі, які вийшли на чемпіонат Європи раніше.