Результат на користь України. Збірна Данії вибила Росію з Євро-2020 — відео

21 червня 2021, 23:49

Збірна Данії розгромила з рахунком 4:1 команду Росії в матчі заключного туру групового етапу Євро-2020 і вийшла до 1/8 фіналу турніру.

Перша половина гри вийшла досить рівною: данці володіли територіальною перевагою, тоді як росіяни впевнено тримали оборону.

Забити підопічні Каспера Хьюлманна змогли, реалізувавши по суті свій єдиний шанс. Міккель Дамсгард вразив кут воріт росіян дальнім ударом.

На 59-й хвилині Юссуф Поульсен закріпив перевагу своєї команди в рахунку, скориставшись грубою помилкою Романа Зобніна, який і зробив цей гол.

На 70-й хвилині Артем Дзюба повернув інтригу у гру, реалізувавши пенальті, який заробив Олександр Соболєв.

Однак на це данці відповіли ще двома м’ячами у виконанні Андреаса Крістенсена і Йоакіма Мехле.

Збірна Данії фінішувала другою у групі і вийшла до 1/8 фіналу, дe зіграє з Уeльсом. Росіяни опустилися на останнє місце.

Данія — Росія 4:1
Голи: Дамсгард, 38, Поульсен, 59, Крістенсен, 80, Мехле, 82 — Дзюба, 70 пен.)

Цей результат допоміг збірній України, яка опинилася вище фінів у зведеній таблиці команд, що посіли треті позиції у своїх групах.

Редактор: Євген Нещерет