Російський Зеніт із Ракицьким програв перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи - відео

13 лютого 2019, 00:55

Російський Зеніт із рахунком 0:1 поступився Фенербахче в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи на виїзді.

Нульовий результат тримався до 21-ї хвилини, коли господарям поля вдалося пробити оборону петербурзького клубу, де з перших хвилин грав український захисник Ярослав Ракицький.

Голом відзначився Іслам Слімані, до якого після подачі з кутового відскочив м'яч приблизно на лінію воротарського, після чого той пробив точно в сітку.

Спроби відновити рівновагу російській команді не вдалися. Матч-відповідь відбудеться на полі Зеніту 21 лютого.

У січні Ракицький перейшов із Шахтаря у Зеніт, підписавши контракт на 3,5 року. ЗМІ дізналися, що за свій перехід футболіст отримав підписаний бонус у розмірі 5 млн євро.

Раніше з'явилася інформація, що гравець вирішив піти через погане взаємопорозуміння з наставником Паулу Фонсекою та ставлення до себе вболівальників. Португальський тренер спростував ці чутки.