Чорноморець втратив перемогу над Рухом у завершальному матчі першої частини сезону української Прем'єр-ліги — відео

7 грудня 2022, 15:05
Чорноморець вів у рахунку 2:0, але не втримав перемогу (Фото:УПЛ)

Львівський Рух на своєму полі зіграв внічию 2:2 з одеським Чорноморцем у матчі 14-го турі української Прем'єр-ліги, який завершив першу частину сезону.

Чорноморець відкрив рахунок на 25-й хвилині, коли Юсов замкнув простріл з правого флангу. Минуло всього десять хвилин, як Юсов оформив дубль. Цього разу нападник відправив м’яч у сітку ударом головою після навісу з кутового.

У другому таймі Руху вдалося відігратися. На 62-й хвилині Рунич красивим ударом з льоту скоротив розрив у рахунку, а на 84-й хвилині Карабін ударом з близької відстані приніс своїй команді нічию.

Нічия дозволила львівському клубу піднятися на 12-те місце і покинути зону вильоту, тоді як одеська команда залишилася на передостанній, 15-й сходинці.

Рух — Чорноморець 2:2
Голи: Рунич, 62, Карабін, 84 — Юсов, 25, 35

УПЛ

У попередньому своєму матчі Чорноморець поступився Кривбасу (0:1) в рамках перенесеного поєдинку 7 туру УПЛ.