Ювентус, Наполі і Лаціо сенсаційно втратили очки, Мілан і Рома перемогли — відео. Результати матчів чемпіонату Італії

16 липня 2020, 01:30

Відбулися сім матчів 33 туру чемпіонату Італії.

Ювентус розписав результативну нічию із Сассуоло — 3:3. Туринці уже на 12-й хвилині вели в рахунку 2:0, але після цього пропустили три голи — один в першому таймі та два в другому. Ювентусу все ж вдалося уникнути поразки завдяки влучному удару Алекса Сандро.

Також втратили очки Лаціо та Наполі, які не змогли обіграти Удінезе та Болонью, зігравши 0:0 та 1:1 відповідно.

Рома обіграла Верону 2:1, здобувши третю перемогу поспіль, а Мілан розібрався із Пармою — 3:1.

flashscore.ua

Напередодні в стартовому матчі 33 туру Серії А Аталанта розгромила Брешію 6:2, а український півзахисник Руслан Малиновський відзначився голом та двома асистами.