Селезньов забив четвертий гол за турецький клуб після літнього переходу — відео

4 грудня 2019, 19:39

Український нападник Євген Селезньов забив четвертий м’яч за Бурсаспор після свого переходу влітку 2019 року.

У матчі п’ятого раунду Кубка Туреччини команда 34-річного українця нанесла візит Ерзурумспору і програла з рахунком 2:4.

Господарі відкрили рахунок зусиллями Жиля Сюню під кінець першої чверті години гри, але вже через дві хвилини Чюнейт Коз його зрівняв.

Проте, Ерзурумспор зумів забити відразу три голи після перерви — відзначився той же Сюню, ще два взяття воріт в активі Мікаеля Поте.

Тільки після цього український нападник, який в цій грі був капітаном команди, сквитав один м’яч на 89-й хвилині, коли першим опинився на відскоку снаряда від стійки чужих воріт.

В кінці жовтня Селезньов забив третій м’яч за Бурсаспор після свого переходу влітку 2019 року. Форвард забив у ворота Байбурта в рамках четвертого раунду Кубка Туреччини.