Селезньов забив третій гол за турецький клуб після літнього переходу — відео

31 жовтня 2019, 17:56

Український нападник Євген Селезньов забив третій м’яч за Бурсаспор після свого переходу влітку 2019 року.

У матчі четвертого раунду Кубка Туреччини команда 34-річного українця нанесла візит Байбурту і поступалася 0:1 після 22-ї хвилини, коли відзначився Сінан Озкан.

Бурсаспор зумів відновити рівновагу в доданий до першого тайму час, коли Селезньов реалізував пенальті, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

У підсумку виграти з рахунком 2:1 вдалося гостям. Автором переможного голу став Онур Атасаяр, який забив на 70-й хвилині.

Український нападник провів на полі весь поєдинок. І якщо в його активі забитий м'яч, то в пасиві - жовта картка на 81-й хвилині.

На початку вересня Бурсаспор оголосив про підписання Селезньова після його від'їзду з Малаги. Контракт розрахований до кінця сезону 2019/20.