Селезньов голом і результативною передачею допоміг своєму клубу перемогти в матчі Кубка Туреччини - відео

29 листопада 2017, 20:22
Український нападник Карабюкспора Євген Селезньов відзначився забитим м'ячем і гольовим пасом у переможному для його клубу матчі п'ятого раунду Кубка Туреччини проти Істанбулспора

Форварду вдалося відкрити рахунок на 36-й хвилині після удару з-за меж штрафного у лівий нижній кут воріт суперника. Це перший гол нападника з 30 вересня.

Автором результативної передачі став інший український гравець Карабюкспора - півзахисник Андрій Близниченко.

Селезньов також відзначився гольовим пасом на 45-й хвилині, коли рахунок 2:0 встановив Сердар Делікташ. У другому таймі Істанбулспору вдалося скоротити відставання, але не уникнути поразки.

Весь матч у воротах Карабюкспора провів його третій український футболіст Олександр Рибка.

Раніше повідомлялося, що Селезньову не вдалося перейти до стамбульського Галатасараю.