«Підемо, вийдемо на вулицю». Селезньов влаштував конфлікт із гравцем Динамо в підтрибунному приміщенні - відео

12 серпня 2021, 10:03

Форвард Миная Євген Селезньов під час перенесеного матчу 1-го туру української Прем'єр-ліги влаштував конфлікт у підтрибунному приміщенні із захисником київського Динамо Олександром Караваєвим.

В одному з моментів гри в першому таймі 36-річний нападник відібрав м’яч у гравця «біло-синіх», проте арбітр у цьому епізоді зафіксував фол.

Це не сподобалося Селезньову, який почав на підвищених тонах розмовляти з Караваєвим.

Конфлікт футболістів продовжився в підтрибунному приміщенні, коли команди йшли на перерву. Між ними відбувся такий діалог.

— Буя, ну якого х** він свистить, б***ь, у карному майданчику? — запитав Селезньов.

— Я тобі зараз все в очі скажу, — відреагував Караваєв.

— Пішли відійдемо разом на вулицю, біля стадіону вийдемо.

— А для чого?

— Поговоримо.

— Для чого?

— Ну просто поговоримо.

— Навіщо мені з тобою розмовляти? Ось і все.

— Ну ти бачив? Я чисто м’яч забирав.

Сам матч завершився перемогою Динамо з рахунком 2:0. Повне відео поєдинку є за посиланням.

Редактор: Євген Нещерет