Гравець Динамо про конфлікт із Селезньовим: «Не хочу коментувати — в мене є, на що витрачати час»

12 серпня 2021, 18:42

Захисник Динамо Олександр Караваєв прокоментував свій конфлікт у підтрибунному приміщенні з нападником Миная Євгеном Селезньовим під час перенесеного матчу (2:0) 1-го туру української Прем'єр-ліги.

У розмові з Профутбол Digital футболіст заявив, що він адекватний хлопець, і в нього немає жодних претензій до суперника, а про решту він навіть не думає.

"Я не хочу це коментувати. В мене є, на що витрачати свій час. Який може бути конфлікт? Ми граємо в футбол. Хтось чимось незадоволений і щось висловлює. В когось особисті претензії або проблеми.

Я граю в футбол, ми показуємо свою гру, добиваємося позитивного результату. Що нам ще потрібно? Все, що відбувається, відбувається там", - резюмував Караваєв.

В одному з моментів матчу в першому таймі Селезньов відібрав м'яч у гравця «біло-синіх», але арбітр в цьому епізоді зафіксував фол.

Це не сподобалося нападнику, який почав на підвищених тонах розмовляти із захисником. Конфлікт футболістів продовжився в підтрибунному приміщенні, коли команди йшли на перерву.