Український нападник оформив дубль в матчі чемпіонату Туреччини - відео

23 лютого 2018, 22:40

Український форвард Акхісар Беледіє Євген Селезньов відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини проти Коньяспора.

На 15-й хвилині українець розігнав атаку своєї команди, а потім сам же її і завершив точним ударом головою після подачі з флангу від Байрама.

На 68-й хвилині Селезньов подвоїв перевагу своєї команди, отримавши пас від Челика на краю воротарського майданчика і точно пробивши в ближній кут воріт.

В кінці матчу Селезньов був замінений, а його команда забила ще раз і перемогла з рахунком 3:0. Цей результат дозволив Акхісар Беледіє піднятися на дев'яте місце в турнірній таблиці турецької Суперліги.

Нагадаємо, Селезньов став гравцем турецького Акхісар Беледіє на початку січня цього року. 32-річний футболіст уклав угоду на 2,5 роки до кінця сезону-2019/2020. У дев'яти матчах за нову команду українець вже забив чотири голи. Також на його рахунку дві результативні передачі, одна з яких - в матчі проти Кайсеріспора, за який виступає ще один український форвард Артем Кравець.