Селезньов в кінцівці матчу врятував від поразки нову команду - відео

28 січня 2018, 19:18

Український нападник Акхісар Беледіє Євген Селезньов приніс команді нічию в матчі чемпіонату Туреччини проти Антальяспора.

32-річний нападник вийшов на поле на заміну після перерви за рахунку 0:1 для своєї команди, а на останній хвилині основного часу ударом з меж воротарського майданчика зрівняв рахунок.

Зазначимо, що цей гол став для Селезньова вже другим в складі нової команди. Раніше він забивав з пенальті в ворота Болуспора в матчі Кубка Туреччини.

Наразі Акхісар Беледіє перебуває на 13-му місці в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини, маючи трьохочковий відрив від зони вильоту.

Нагадаємо, Селезньов став гравцем турецького Акхісар Беледіє на початку січня цього року. 32-річний футболіст уклав угоду на 2,5 роки до кінця сезону 2019/2020.

Раніше нападник дав зрозуміти, що залишає турецький Карабюкспор, де раніше виступав. Пізніше Карабюкспор підтвердив перехід із команди українського виконавця.