Селезньов приніс своїй команді перемогу над Бешикташем - відео

10 лютого 2017, 20:59
Український нападник Карабюкспора Євген Селезньов забив переможний гол у матчі чемпіонату Туреччини проти Бешикташа

Українець вийшов на поле в основному складі і на 73-й хвилині точним ударом зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

На 87-й хвилині форвард Бешикташа Венсан Абубакар один м'яч відіграв, але більшого "орли" зробити не змогли. Таким чином, гол Селезньова став переможним у цьому матчі.

Зазначимо, що цей гол став другим для Селезньова у складі Карабюкспора після переходу в зимове трансферне вікно.

Нагадаємо, перший гол у складі Карабюкспора Селезньов забив у ворота Галатасарая.

Раніше Селезньов розповів про умови в турецькому клубі і причини переходу з Шахтаря.

Нагадаємо, перед цим Шахтар підтвердив інформацію про те, що нападник команди Євген Селезньов переходить в турецький Карабюкспор, який займає 12-е місце в своєму чемпіонаті.